Szukasz pracy? Dołącz do zespołu

Sieńko i Syn

Dealer Volkswagen i Audi

Ogłoszenia:

Firma Sieńko i Syn Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca serwisu blacharsko – lakierniczego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w tym znajomość programów Audanet, Autostacja będą dodatkowym atutem
  • Wiedza na temat budowy i konstrukcji pojazdów
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języków obcych: Angielski i/lub Rosyjski

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Organizację pracy według standardów marki Volkswagen i Audi
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

CV prosimy wysyłać na adres Kraszewska@sienkoisyn.com.pl z dopisaną klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

ELEKTROMECHANIK

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Doświadczenie w diagnozie i naprawie samochodów w zakresie elektromechaniki
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane:

  • uprawnienie SEP

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW AUDI

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Znajomość rynku samochodowego

duże zaangażowanie, wysoka kreatywność

łatwość nawiązywania kontaktów

doświadczenie w sprzedaży samochodów

prawo jazdy kat. B

biegła znajomość MS Office

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość rynku samochodowego

znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

pracę  dla stale  rosnącej i odnoszącej sukcesy firmy

pracę z produktem klasy premium

umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

certyfikowane szkolenia

pakiet świadczeń socjalnych

Prześlij nam swoje zgłoszenie na adres email: polanskik@sienkoisyn.com.pl z dołączoną klauzulą o zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW NOWYCH VOLKSWAGEN SAMOCHODY OSOBOWE

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

Wykształceniem min. średnim

Doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta

Motywacją do pracy

Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby

Wysoką kulturą osobistą

Inicjatywą własną, proaktywnością i zaangażowaniem

Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office

Prawem jazdy kat. B

Twoje zadania będą polegały na:

Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych

Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim

Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych

Pozyskiwaniu potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych)

Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów

Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach

Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Oferujemy:

Pracę dla stale rosnącej i odnoszącej sukcesy marki samochodów

Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Aby aplikować, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres monika.szarejko@sienko-i-syn.vw.pl wraz ze zgodą na wykorzystanie przez Sieńko i Syn Sp. z.o.o danych osobowych w celach rekrutacji.

Adres:
Władysława Wysockiego 65, 15-001 Białystok
Godziny otwarcia:
pn-pt - 07:00-18:00
so - 08:00-15:00
Telefon: 85 664 41 00
Nawigacja