Volkswagen Arteon– kolejny model dołączył do gamy dostępnych samochodów w naszej ofercie.

Nadwozie typu fastback. Bardzo wyrazista stylistyka, i mnóstwo systemów wspierających kierowcę.Przedstawiamy Nowego Volkswagena Arteona.

Możliwość wyboru dwustopniowej skrzyni biegów DSG w silniku benzynowym lub diesla, o pojemności od 1.5 TSI do 2.0 TDI Bi- turbo. Napęd na przód bądź 4 koła.

Nowością w modelu jest możliwość spersonalizowania auta pod kątem własnych potrzeb: auto może być wyposażone w aktywny tempomat, który rozpoznając znaki drogowe, zawczasu dostosowuje jazdę do wymogów na drodze, współgrając ze znakami drogowymi.Tak samo zresztą dzieje się z reflektorami, które dzięki połączniu z GPS doświetlają zakręt jeszcze zanim auto zacznie skręt. Klient może zatem dobrać elementy wyposażenia do wersji silnika w wyrazistej stylistyce  w wersji Essence, Elegance (wytworny wygląd)lub R- line (sportowy charakter), poszerzając je o wybrane systemy.

Jeżeli kierowca ma problemy zdrowotne, z pomocą w razie potrzeby przychodzi system Emergency Assist drugiej generacji- kiedy prowadzący traci panowanie nad kierownica, auto automatycznie włącza światła awaryjne i rozpoczynając hamowanie, zjeżdża autem w najbliższym dostępnym miejscu.

Umów się na jazdę testową!

mail: recepcja@sienko-i-syn.vw.pl

tel. 85 66 44 127