VOLKSWAGEN – auta nowe i używane

VOLKSWAGEN

nowe samochody – konfigurator

zobacz ofertę

VOLKSWAGEN

samochody używane i nowe dostępne w salonie

zobacz ofertę

Sieńko i Syn

W TROSCE O KLIENTA

25 lat działalności na rynku zobowiązuje. Najdłuższa na Podlasiu działalność w branży motoryzacyjnej to efekt zdobytej wiedzy, pracy ekspertów w dziedzinie motoryzacji oraz profesjonalnej obsługi.

Dla nas najważniejszy jest wysoki poziom satysfakcji klienta oraz budowanie wzajemnych, długofalowych relacji. W ten sposób wypracowaliśmy uznanie oraz rekomendację od obecnych użytkowników i sympatyków marki Volkswagen.

Volkswagen

AUTORYZOWANY DEALER VOLKSWAGEN

Niezawodność, styl, bezpieczeństwo, oszczędność, komfort to atuty, które wyróżniają naszą markę. Z nami masz pewność, że wykwalifikowany zespół zadba o dopasowanie modelu auta do Twoich potrzeb i sposobu użytkowania, a także o jak najdłuższą niezawodną eksploatację. To, co wyróżnia naszą firmę to kompleksowość. W jednym miejscu możesz poznać zalety interesującego modelu, pojechać na jazdę próbną, serwisować auto lub doposażyć w Oryginalne Akcesoria Volkswagen.

Gwarancja na 5 lat? Bez limitu kilometrów? Teraz to możliwe. Zapytaj doradcę o przedłużoną gwarancję Safe+.

Poznaj ofertę aut użytkowych marki Volkswagen

Umów się na jazdę próbną!

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr tel. 85 66 44 113 i umów się na bezpłatną jazdę próbną.

W celu doskonalenia programów obsługi klienta oraz w celach promocyjnych i marketingowych dealera, wyrażam zgodę na przetwarzanie, także w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, moich danych osobowych przez dealera samochodów Sieńko i Syn w Białymstoku, ul. Wysockiego 65, i współpracujące z nim w/w zakresie firmy.

Przysługuje mi prawo do wglądu do moich danych osobowych i do ich poprawiania, żądanie zaprzestania przetwarzania oraz prawo sprzeciwu, które należy zgłosić do siedziby Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Skonfiguruj swojego nowego Volkswagena!

Poznaj konfigurator, dzięki któremu dopasujesz auto do swoich potrzeb i wymagań

Finansowanie

Leasing

Zdecyduj się na jeden z produktów leasingowych stworzonych specjalnie dla marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Możesz dopasować ich parametry do potrzeb swojej firmy.

Kredyt

Wybierz jeden z kredytów oferowanych przez Volkswagen Financial Services ? zyskasz pewność doskonałych rozwiązań finansowych na korzystnych warunkach.

Ubezpieczenie

Podaruj swojemu Volkswagenowi ochronę, na jaką zasługuje. Wybierz Oryginalne Ubezpieczenia Volkswagen. Korzystaj z najwyższych standardów przez lata.

Serwis Volkswagen Samochody Użytkowe

W naszym Autoryzowanym Serwisie Volkswagen zadbasz o swoje auto, ciesząc się jego niezawodnością przez lata.

25 lat doświadczenia

Z

Innowacyjne rozwiązania

Jakość

}

Terminowość

Umów przegląd lub naprawę

lub zadzwoń bezpośrednio pod nr tel. 85 66 44 101, 102

Zakres prac:

W celu doskonalenia programów obsługi klienta oraz w celach promocyjnych i marketingowych dealera, wyrażam zgodę na przetwarzanie, także w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, moich danych osobowych przez dealera samochodów Sieńko i Syn w Białymstoku, ul. Wysockiego 65, i współpracujące z nim w/w zakresie firmy.

Przysługuje mi prawo do wglądu do moich danych osobowych i do ich poprawiania, żądanie zaprzestania przetwarzania oraz prawo sprzeciwu, które należy zgłosić do siedziby Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Część i akcesoria

Naszym Klientom oferujemy:

  • oryginalne części zamienne i akcesoria do samochodów marki Volkswagen,
  • części Economy Volkswagen,
  • pomoc w zakresie właściwego doboru części,
  • możliwie najszybszą realizację składanych zamówień. Jeśli nie będziemy mieli potrzebnych części na miejscu, postaramy się je sprowadzić dla Państwa z głównego magazynu Importera w ciągu 24 godzin.
  • specjalne akcje rabatowe na części do grup samochodów z II-go segmentu,

Warsztatom i zakładom napraw blacharskich oferujemy:

  • bardzo korzystne rabaty dla stałych odbiorców,
  • w przypadku większych zamówień bezpłatny transport towaru na terenie miasta Białystok,
  • wsparcie informatyczne dla stałych partnerów w postaci programów do typowania oraz zamawiania części online.

Jeśli jeszcze z nami nie współpracujesz wypełnij dokument "Formularz_NORA" i dostarcz go do nas!

Dysponujemy:

  • Własnym magazynem części zamiennych oferując w ciągłej sprzedaży ok. 6 000 pozycji,
  • doświadczoną załogą, której wiedza i umiejętności są systematycznie podnoszone przez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Volkswagen Group Polska,
  • ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze zarówno dużych jak i mniejszych odbiorców hurtowych.

Kontakt z działem części

Dział Części i Akcesoriów

Ul. Wysockiego 65
15-168 Białystok
tel. 085 66 44 100

Daniel Łukaszuk
Opiekun Klienta "NORA"
Tel.: +48 85 66 44 105
nora@sienko-i-syn.vw.pl

Piotr Wiciński
Sprzedawca Działu Części
Tel.: +48 85 66 44 103

Krzysztof Wysocki
Sprzedawca Działu Części
Tel.: +48 85 66 44 103

Krzysztof Kołodziejczyk
Kierownik Działu Części
Tel.: +48 85 66 44 103

Likwidacja szkód

Stłuczka? Kolizja? Nieestetyczne uszkodzenie? Możesz na nas liczyć.

W Autoryzowanym Serwisie Sieńko i Syn możesz liczyć
na kompleksową obsługę, która wesprze Cię w dotarciu do ubezpieczyciela oraz zaoferuje pomoc w wypełnianiu dokumentów. Dołącz do grona Klientów, którzy z poczuciem pełnej satysfakcji odbierali swoje auto w perfekcyjnym stanie.

Sprawdź naszą pomoc przy:

 • bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych we współpracy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi,
 • umowie na samolikwidację szkód z towarzystwami: Allianz, Hestia, Uniqa, PZU, MTU,  Benefia, LINK 4,
 • naprawach gwarancyjnych Volkswagen i Audi
 • wynajmie auta zastępczego na czas naprawy

Serwis Sieńko i Syn - gwarant najwyższej jakości napraw blacharsko - lakierniczych w Białymstoku

Kolizja drogowa może zdarzyć się każdemu. Zgłaszając szkodę we własnym samochodzie mamy prawo oczekiwać, iż ubezpieczyciel przeprowadzi tzw. postępowanie likwidacyjne sprawnie, rzetelnie i przede wszystkim terminowo, tak, abyśmy bez opóźnienia otrzymali pełne odszkodowanie za poniesione szkody. Często dzieje się jednak inaczej.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe mimo obowiązku przywrócenia naszego auta do stanu technicznego sprzed kolizji, proponuje nam odszkodowanie, które zapewnia nam naprawę na częściach używanych lub zamiennikach, których wykonanie odbiega od jakości części oryginalnych. W takiej sytuacji najlepszym założeniem jest zlecenie wykonania naprawy oraz rozliczenia szkody godnemu zaufania serwisowi. Na tym właśnie etapie to od nas zależy, kogo wybierzemy. Pamiętajmy, że o ile w przypadku szkód likwidowanych z AutoCasco przebieg likwidacji określa sama polisa, to w przypadku szkód likwidowanych z ubezpieczania OC niezależnie od wieku auta, każdy ma prawo do naprawy samochodu w serwisie autoryzowanym z użyciem części oryginalnych. Autoryzowany Serwis Sieńko i Syn gwarantuje pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w całym zakresie likwidacji szkód.

Pomoc klientowi od samego początku

Klienci, którzy zgłoszą się do serwisu Sieńko i Syn mogą liczyć na kompleksową obsługę i naprawę blacharsko-lakierniczą aut wszystkich marek (z możliwością rozliczenia bezgotówkowego). Doświadczeni pracownicy Biura Obsługi Klienta oferują pomoc w przetransportowaniu auta do serwisu. W trosce o cenny czas poszkodowanego serwis oferuje fachową pomoc w zgłoszeniu szkody oraz przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów szkodowych. Warto zaznaczyć, iż warsztat Sieńko i Syn obsługuje szkody i zatwierdza koszty naprawy przy współpracy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Naprawa na najwyższym poziomie

Zlecając naprawę auta w serwisie Sieńko i Syn mamy gwarancję, że zostanie ono naprawione według technologii producenta, a serwis gwarantuje, że samochód po wykonanej usłudze zostanie oddany w nienagannym stanie technicznym i estetycznym z gwarancją na wykonaną naprawę. Warto zaznaczyć, iż auta, które są przetransportowane do serwisu, są specjalnie zabezpieczone na parkingu firmowym pod stałym nadzorem monitoringu.

Naprawę na najwyższym poziomie gwarantują fachowcy z serwisu blacharsko-lakierniczego, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez grupę Volkswagena, co cały czas podwyższa ich umiejętności. Co ważne specjaliści pracują na najnowszym z dostępnych sprzętów. Serwis blacharsko - lakierniczy Sieńko i Syn posiada m.in.: własną mieszalnię lakierów zalecanej przez koncern VW marki Sikkens, ramę CELETTE, która umożliwia naprawę aut dostawczych, profesjonalną kabinę lakierniczą LAGOS oraz urządzenie do pomiaru geometrii kół John Bean.

W razie potrzeby auto zastępcze

W razie potrzeby serwis Sieńko i Syn oferuje swoim klientom samochód zastępczy.

Każdy klient podczas wizyty w naszym Serwisie Blacharsko - Lakierniczym otrzymuje ?kopertę?, zawierającą najważniejsze informacje potrzebne kierowcy w razie wystąpienia szkody, a także oświadczenie o zdarzeniu drogowym. Materiały te dostępne są również poniżej, do pobrania i samodzielnego wydrukowania. Polecamy posiadanie ich zawsze w schowku swojego auta.

Kontakt z centrum napraw powypadkowych

Daniel Łempicki

Doradca serwisu

tel. 85 66 44 117, 85 66 44 119

Kamila Marusa

Likwidacja Szkód

tel. 85 66 44 117, 85 66 44 119
email: lakiernia@sienko-i-syn.vw.pl

Jacek Grabowski

Kierownik Lakierni

tel. 510 034 370

email: jacekg@sienkoisyn.com.pl

Stacja kontroli pojazdów

Stacja Kontroli Pojazdów Sieńko i Syn przeprowadza badania techniczne samochodów:

 • osobowych
 • ciężarowych do 3.5 t
 • zasilanych gazem
 • po wypadku, kolizji drogowej
 • po raz pierwszy rejestrowanych w Polsce
 • przystosowanych do ciągnięcia przyczepy
 • zmiany konstrukcyjne w pojazdach
 • skierowanych przez Policję

Stacja jest czynna w godzinach:

9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku
8:00 - 15:00 w soboty
Niedziela: nieczynne

Aby wykonać badania techniczne, nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się - wystarczy przyjechać (Stacja obok Salonu Volkswagen Samochody Użytkowe).

Aktualności i wydarzenia

Amarok z silnikiem V6

Pickup klasy premium debiutuje na rynku z najnowszą generacją silnika V6 TDI. Amarok z topową jednostką napędową spisuje się znakomicie zarówno w mieście, na trasie, jak i poza utwardzonymi drogami. Nowy silnik TDI charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym o...

Kawowe soboty z Sieńko i Syn

Coraz częściej na spotkania w sprawie zakupu auta nasi goście wybierają soboty. Dlaczego? Wyjątkowa atmosfera kawowej soboty! CO tydzień w Salonie Sieńko i Syn do Waszej dyspozycji oprócz przyjemnej rozmowy zapraszamy naszych klientów na słodki poczęstunek....

Dali radę ponieść VW Passata!

Jesień 2016. Stary Rynek w Łomży. Zawodnicy z całej Polski konkurują ze sobą o Puchar Prezydenta Miasta, startując w zupełnie nietypowych konkurencjach - bo z wykorzystaniem naszych aut. Jakich? Sprawdźcie sami.

Nasi Partnerzy

Pozwól nam przygotować ofertę dla Ciebie

Skontaktuj się z nami

13 + 9 =

Siedziba firmy

ul. Wysockiego 65
15-168 Białystok

Kontakt telefoniczny

+48 85 6644100

Sieńko i Syn

Dealer Volkswagen i Audi

Adres:
Władysława Wysockiego 65, 15-001 Białystok
Godziny otwarcia:
pn-pt - 07:00-18:00
so - 08:00-15:00
Telefon: 85 664 41 00
Nawigacja