Autoryzowany Dealer
Volkswagena i Audi

HISTORIA FIRMY

play

OBEJRZYJ

i dowiedz się więcej

Misja i Wizja

 

Misją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie usług branży motoryzacyjnej, przy jednoczesnym umacnianiu pozycji lidera na rynku krajowym w sprzedaży samochodów oraz usług serwisowych, wraz ze sprzedażą części zamiennych.

Powyższe założenia pragniemy realizować świadcząc usługi najwyższej jakości, ponieważ to właśnie ona jest kluczem do tworzenia pozytywnego wizerunku firmy i jej marki, czego konsekwencją jest szczególnie zadowolony Klient, na którym zależy nam najbardziej.

Czym się zajmujemy?!

Prowadzimy sprzedaż samochodów nowych, marek: Volkswagen, Audi oraz Volkswagen Użytkowe. Dodatkowo zajmujemy się handlem samochodami używanymi ze sprawdzonego źródła.

Oferujemy usługi serwisowe na najwyższym poziomie oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów. Wieloletnie doświadczenie w branży automotive, pozwala nam rozumieć potrzeby klientów i codziennie wychodzić im naprzeciw.

O Nas…

Sieńko i Syn to przedsiębiorstwo rodzinne budowane od czterech pokoleń. W 1990 roku Roman Sieńko, wraz z synem Jackiem założyli firmę, kontynuując tym samym tradycje rodzinne sięgające lat 20-tych ubiegłego wieku. Mieczysław Piotr Sieńko (ojciec Romana) już przed wojną zajmował się biznesem, a zakres jego działalności obejmował m.in. sprzedaż i montaż rowerów oraz serwis samochodów marki Fiat.

W latach 90-tych byliśmy pierwszą prywatną spółką zajmującą się handlem nowymi samochodami w całym regionie północno-wschodnim, zatrudniającą wówczas tylko kilka osób. Po podpisaniu w 1991 roku umowy dealerskiej z firmą Kulczyk Tradex, zostaliśmy Autoryzowanym Dealerem marek Volkswagen i Audi. Dziś nasza organizacja znacząco się rozrosła i jest rozpoznawalną marką, a także liczącym się pracodawcą w regionie.

 

My jako pracodawca

Jesteśmy nowoczesnym i dynamicznym przedsiębiorstwem. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i oferujemy stabilne warunki pracy. Zatrudniamy ponad 90 pracowników i aż 20% jest z nami przeszło 20 lat.

Nasza firma to zespół profesjonalistów, pełna zaangażowania i wysoce wykwalifikowana kadra. W naszej załodze jest wielu pasjonatów mających osiągnięcia w rozmaitych dziedzinach, ale wszystkich nas łączy jedno – wielka pasja do motoryzacji!

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować w młodej i energicznej drużynie, wśród pasjonatów. Dzięki nam, zyskasz możliwość stabilnej i ciekawej pracy oraz nabierzesz wartościowego doświadczenia.

Z nami, będzie Ci zawsze po drodze!

"

Sukces naszych pracowników, jest również naszym sukcesem!

Jacek Sieńko

Polityka jakości Sieńko i Syn

Nasze zasady:

1. Dążymy do stałego doskonalenia poziomu obsługi.

2. Staramy się, by Klient był kompleksowo i komfortowo obsłużony.

3. Dbamy o utrzymanie, jak najdogodniejszych warunków pracy.

4. Troszczymy się o przyjazną i rodzinną atmosferę.

5. Dobieramy i szkolimy pracowników tak, by ich umiejętności pozwalały na oferowanie nowoczesnych rozwiązań.

 

 

Gwarantem założonych celów jest wdrażanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO. Realizujemy politykę jakości PN-EN ISO 9001.

 

 

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych, zarówno naszych klientów, jaki i osób biorących udział w rekrutacjach oraz naszych pracowników.

 

Nagrody:

  1. Brylantowa i Złota Szpilka przyznawana za zaangażowanie w tworzenie dobrego wizerunku grupy Volkswagena.
  2. „Jedynka” – najwyższy poziom zadowolenia Klienta w serwisie za rok 2017.
  3. Ranking „Strefy Biznesu” Kuriera Porannego 2018 r – 61 pozycja.
  4. Drugie miejsce w konkursie Dream Work Team w 2018 r.
  5. Uczestnictwo w programie HR Innovator – 13 miejsce.
i wiele innych...

2018 r. / WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SIEŃKO I SYN

wiwi