Autoryzowany Dealer
Volkswagena i Audi

Historie Pracowników

zobacz z kim możesz pracować
"

Pracuję w firmie Sieńko i Syn od września 1997 roku. Uzyskałem tu tytuł Dyplomowanego Diagnosty Audi oraz Dyplomowanego Technika Infotainment.

Adam
Technik i Diagnosta Audi

Swoją karierę zacząłem jako mechanik ogólny. Firma Sieńko i Syn zapewniła mi możliwość rozwoju i szkoleń oraz odpowiednie zaplecze techniczne, żeby profesjonalnie realizować postawione przede mną zadania. Cenię sobie stabilność, komfort i ciepłą atmosferę pracy, która panuje tu niezmiennie od dwudziestu lat kiedy tu pracuję.

Pracuję w firmie Sieńko i Syn od dziewiętnastu lat, cieszę się z rodzinnej atmosfery jaka tu panuje.

Staszek
Konserwator

Zajmuję się utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń, niezbędnych do poprawnego funkcjonowania firmy.

Pracuję w firmie Sieńko i Syn od dwudziestu lat, to co mnie cieszy to wzajemny szacunek jaki tu panuje. Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną.

Janek
Konserwator

Zajmuję się utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń, niezbędnych do poprawnego funkcjonowania firmy.

Nazywam się Karol i pracuję w Dziale Sprzedaży Nowych Samochodów Audi. Atrakcyjne, ewoluujące samochody tej marki sprawiają, że od ponad dwudziestu lat z przyjemnością oferuję je Klientom.

Karol
Zastępca Kierownika Audi

Obcowanie na co dzień z najwyższej jakości produktami Audi daje frajdę opowiadania o nich osobom, które szukają nowoczesności i niezawodności.

22 lata temu zaczęłam pracę w Sieńko i Syn jako sekretarka. Dziś dalej prowadzę sekretariat, ale pełnię też funkcję prokurenta i asystentki zarządu.

Ewa
Asystentka Zarządu

Bliska współpraca z zarządem, zapewnia mi codziennie nowe wyzwania. Lubię swoją pracę, choć z pewnością wymaga ona odporności na stres.

poznaj historie naszych pracowników!

2018 r. / WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SIEŃKO I SYN

wiwi