Kariera w Sieńko i Syn

Zatrudniamy obecnie ponad 90 osób i stale się rozwijamy. Dołącz do nas!

Dlaczego warto z nami pracować?

Nasza firma to zespół profesjonalistów, pełna zaangażowania i wysoce wykwalifikowana kadra. W naszej załodze jest wielu pasjonatów mających osiągnięcia w rozmaitych dziedzinach, ale wszystkich nas łączy jedno – wielka pasja do motoryzacji! Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować w młodej i energicznej drużynie! Dzięki nam, zyskasz możliwość stabilnej i ciekawej pracy oraz nabierzesz wartościowego doświadczenia. Z nami, będzie Ci zawsze po drodze!

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • System premii i bonusów

  • Wartościowe kontakty biznesowe

  • Wewnętrzny program rozwoju

  • Zniżki pracownicze

  • Szkolenia i certyfikaty

Proces rekrutacyjny

Zobacz jak wygląda nasza rekrutacja krok po kroku:

  • 1

    OGÓLNE WYMAGANIA

    Jeśli Twoją pasją jest motoryzacja, lubisz pracować w zespole, łatwo nawiązujesz kontakty i masz wykształcenie min. średnie zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Przeanalizujemy Twoją kandydaturę i skontaktujemy się z Tobą.

  • 2

    Analiza CV

    Analizujemy Twoje CV pod kątem wymagań stanowiska. W trakcie tego procesu bierzemy pod uwagę wiele czynników. Najistotniejszymi są: umiejętności, doświadczenie i predyspozycje.

  • 3

    Rozmowa wstępna

    Jeżeli uznamy Twoją kandydaturę za interesującą, wtedy zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Jest to najważniejszy etap, w trakcie którego możesz się wykazać i przekonać zespół rekrutacyjny do swojej osoby. Termin spotkania zostanie ustalony mailowo, lub telefonicznie. Postaramy się, aby był wygodny dla obu stron.

  • 5

    Informacja zwrotna

    Informacja zwrotna? Tak, bez względu na efekt naszej rozmowy staramy się poinformować Cię o wyniku rozmowy. W zależności od rodzaju rekrutacji, trwa to około tygodnia.

Dołącz do nas

OFERTY PRACY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy! Poniżej znajdziesz stanowiska, na które aktualnie prowadzimy nabór i te aplikacje rozpatrujemy priorytetowo!

Konsultant Contact Centre

Zadania:

  • telefoniczne wsparcie sprzedaży i obsługi Klienta
  • obsługa Klienta z zachowaniem najwyższych standardów,
  • budowanie prestiżu marki i zaufania do firmy
  • aktualizacja danych w systemie CRM
  • pozyskiwanie wiedzy i materiałów na temat aktualnych ofert
  • promowanie ofert i akcji specjalnych

Wymagania:

  • komunikatywność
  • łatwe nawiązywanie kontaktów
  • rzetelność i sumienność pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • biegłość w obsłudze podstawowych programów komputerowych (Pakiet Office)
  • styczność z programami CRM

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o rozbudowany system bonusowy
  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach
  • pracę w miłej i motywującej atmosferze
  • benefity oraz dodatki dla naszych pracowników

Brakuje Twojego stanowiska?

Nic straconego!Skontaktuj się z nami wysyłając nam swoje CV w formularzu aplikacyjnym.