Autoryzowany Dealer
Volkswagena i Audi

Oferty Pracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami!

Poniżej znajdziesz stanowiska, na które aktualnie prowadzimy nabór i te aplikacje rozpatrujemy priorytetowo!

stanowisko
Doradca Serwisu Audi
miejsce
BIAŁYSTOK

Firma Sieńko i Syn od prawie 30 lat prowadzi działalność jako Autoryzowany Dealer Marki Audi. Naszym celem jest budowanie doskonałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami. Pracuj z najlepszymi !

Jak najlepiej opisać Twoje przyszłe obowiązki? Oto czym będziesz się zajmował/ła:

  • Kompleksowa i fachowa obsługa Klientów serwisu zgodnie ze standardami marki Audi
  • Planowanie kalendarza wizyt serwisowych
  • Nadzorowanie przebiegu naprawy
  • Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

CZEGO OCZEKUJEMY?

Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym ( pojazdy samochodowe), lub techniczne
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
Znajomość rynku motoryzacyjnego
Znajomość technologii napraw pojazdów i budowy samochodów (mile widziane)
Znajomość programów i systemów informatycznych typu: CRM, Autostacja (Mile widziane )
Czynne prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
Bardzo dobra organizacja pracy
Swoboda w komunikacji z klientem oraz wysoka kultura osobista

CO OFERUJEMY:

Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w marce klasy premium
Organizację pracy według standardów marki Audi
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
Wysokie standardy jakości pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
System szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem
Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
Przyjazną atmosferę w pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

stanowisko
Specjalista ds. napraw gwarancyjnych i akcji fabrycznych
miejsce
BIAŁYSTOK

Firma Sieńko i Syn od prawie 30 lat prowadzi działalność jako Autoryzowany Dealer Marki Audi. Naszym celem jest budowanie doskonałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami.

Takie podejście wymaga stałych wysiłków i jak największego zaangażowania pracowników naszych wszystkich działów. Dzięki temu możemy stale doskonalić się i oferować coraz wyższe standardy usług.

Ty też możesz dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu!

TWÓJ ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • wsparcie dla Partnerów Serwisowych w zakresie rozpatrywania roszczeń gwarancyjnych
  • kontrola i analiza rozliczeń napraw gwarancyjnych
  • opracowywanie i aktualizowanie wytycznych gwarancyjnych
  • udział w projektach usprawniających realizowanych w ramach działu

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Łatwość poznawania programów komputerowych
Ważne i aktywnie wykorzystywane - prawo jazdy, kat. B
Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu wyników sprzedażowych
Pasja do motoryzacji
Pozytywnego nastawienia

Stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny
Praca z najnowszymi technologiami
Praca z pasjonatami motoryzacji

stanowisko
Pracownik myjni samochodowej w salonie dealerskim
miejsce
BIAŁYSTOK

Naszą pasją są samochody. O każdy dbamy ze szczególną uwagą. Oferujemy kompleksowe usługi detailingu, mycia, czyszczenia i pielęgnacji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty, kontaktowej osoby, która mogłaby dołączyć do naszego zespołu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Prawo jazdy kat.B – warunek konieczny
Niekaralność – warunek konieczny
Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Doświadczenie w pracy na myjni mile widziane
Kompleksowa obsługa samochodów marki premium
Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

Pracę u Dealera Samochodowego
Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
Możliwość długofalowej współpracy
Możliwość szkoleń z zakresu auto detailingu
Atrakcyjne wynagrodzenie

Brakuje Twojego stanowiska? Nic straconego!

Skontaktuj się z nami wysyłając nam swoje CV w formularzu aplikacyjnym!