Autoryzowany Dealer
Volkswagena i Audi

Proces Rekrutacyjny

Zobacz jak wygląda nasza wewnętrzna rekrutacja krok po kroku:

0.

OGÓLNE WYMAGANIA

Jeśli Twoją pasją jest motoryzacja, lubisz pracować w zespole, łatwo nawiązujesz kontakty i masz wykształcenie min. średnie zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Twoją kandydaturę weźmiemy pod uwagę i skontaktujemy się z Tobą.

1.

PROCES REKRUTACJI

Analizujemy Twoje CV pod kątem wymagań stanowiska, na które złożyłeś/złożyłaś aplikację.

2.

Jeżeli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką na oferowane aktualnie stanowisko zaprosimy Cię na rozmowę. Termin spotkania zostanie ustalony mailowo, lub telefonicznie. Postaramy się, aby był wygodny dla obu stron.

3.

Rozmowa trwa około 30 minut. Uczestniczą w niej zwykle 2, 3 osoby z naszej firmy. Wśród nich będzie Twój ewentualny przyszły przełożony. Podczas rozmowy będziemy chcieli poznać Ciebie, przebieg Twojej kariery zawodowej i ewentualnie sprawdzić Twoją wiedzę fachową. Opowiemy o tym jakie obowiązki i wyzwania wiążą się z oferowanym stanowiskiem. Omówimy także warunki finansowe. Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania.

4.

Informacja zwrotna? Tak, bez względu na efekt naszej rozmowy staramy się jak najszybciej poinformować o wyniku rozmowy. Trwa to od 1 do 2 tygodni.

5.

Jeśli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, poprosimy Cię o złożenie dokumentów i podpisanie umowy. Zwykle przyjmujemy kandydatów na okres próbny na 3 miesiące, na umowę o pracę. Kandydatom bez wystarczającego doświadczenia; studentom lub uczniom, którzy chcą podjąć praktyki w naszej firmie proponujemy umowę zlecenie, lub inną formę określaną indywidualnie.

Czasami rekrutacja przebiega w systemie Assessment Centre i jest przeprowadzana przez zewnętrzną firmę rekrutacyjną. Assessment Centre jest wieloetapowym procesem oceny kompetencji twardych i miękkich w oparciu o standardy i jest przeprowadzany przez odpowiednio wyszkolonych asesorów.

Pierwszy etap, to rozmowa telefoniczna lub za pośrednictwem Skype’a, następny – to rozmowa z asesorem „face to face”. Wybrani kandydaci zostają zaproszeni do udziału w zadaniach indywidualnych i grupowych.

Postaw pierwszy krok i przejrzyj nasze oferty

2018 r. / WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE SIEŃKO I SYN

wiwi