Leszek

Moja przygoda z firmą Sieńko i Syn rozpoczęła się w 2010 roku. Pracę rozpocząłem na stanowisku sprzedawcy samochodów osobowych marki Volkswagen. Pakiet szkoleń, jaki wtedy otrzymałem oraz ludzie, którzy byli odpowiedzialni za wdrożenie mnie w nowe obowiązki spowodowały, że poczułem się częścią zgranego zespołu do tego stopnia, że po dwóch latach otrzymałem propozycję objęcia stanowiska kierownika. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie i szansa na dalszy rozwój, który niósł za sobą niesamowite doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym, które zostało zwieńczone Międzynarodowym Certyfikatem Kierownika Sprzedaży marki Volkswagen.

Po kolejnych kilku latach pracy otrzymałem od firmy dalszą propozycję rozwoju i szansę na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Dzisiaj zarządzam prężnym zespołem sprzedażowym w marce Audi. Jestem liderem zgranego team’u, zespołu ludzi, którzy są pełni energii, wzajemnego szacunku, zaangażowania, otwartych na nowe wyzwania i absolutnie profesjonalni w tym co robią – czyli w dostarczaniu naszym Klientom najlepszego produktu w segmencie aut premium.

Moje motto: „Wsłuchiwanie się w głos klientów, powinno stać się biznesem każdej firmy” – staramy się to robić każdego dnia i najlepiej, jak tylko potrafimy!

Ta praca, to nie obowiązek – to moje hobby!

Udostępnij post na swoim facebooku
Share on Facebook
Facebook